Czwartek, 19 Kwiecień 2018, 09:00 - 15:00

Kontakt : Magdalena Osińska, tel. 22 241 71 61, e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z II naborem na listę podmiotów uprawnionych do pełnienia funkcji zewnętrznego zapewnienia jakości (PZZJ) Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na cykl jednodniowych warsztatów z obsługi Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK). Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo wypełnić wniosek i jak go złożyć, jak przygotować wymagane załączniki. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem komputerów oraz formularzy wniosków funkcjonujących w ZRK.

Warsztat skierowany jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych wpisem na listę PZZJ, prowadzoną przez ministra koordynatora Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (Ministra Edukacji Narodowej). Więcej informacji na temat wyłonionych podmiotów na stronie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Pierwszy warsztat z obsługi ZRK odbędzie się 19.04.2018 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym BusinessRoom przy ul. Grójeckiej 1/3 w Warszawie. Szczegółowy program warsztatu.

Informacje organizacyjne:
Warsztaty są jednodniowe. Czas trwania: godz. 9:00 − 15:00. Osobom spoza Warszawy zapewniamy zwrot kosztów podróży oraz możliwość skorzystania z noclegu – koszt pokrywa organizator. Zasady zwrotu kosztów. Wniosek o zwrot kosztów przjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie informacji na adres kontaktowy do 16.04.2018r.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

Miejsce : Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom przy ul. Grójeckiej 1/3 w Warszawie, 3 piętro.

Dane kontaktowe

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8
    01-180 Warszawa

+48 22 24 17 100

+48 22 24 17 111

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoś sugestię, błąd