aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Włącz się do wspólnego tworzenia Sektorowej Ramy Kwalifikacji Usług Rozwojowych i weź udział w bezpłatnym seminarium konsultacyjnym w Warszawie 23 marca 2017 r. lub 6 kwietnia 2017 r.

Konsorcjum Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Instytutu Analiz Rynku Pracy Sp. z o. o. opracowuje na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych projekt Sektorowej Ramy Kwalifikacji Usług Rozwojowych (SRK UR). Wypracowana propozycja zakłada, że projektowana rama kwalifikacji usług rozwojowych obejmuje wszystkie specyficzne i kluczowe kompetencje twórców, organizatorów i realizatorów usług wsparcia rozwoju poprzez uczenie się. Kompetencje dotyczą różnych form i metod, a zwłaszcza: szkoleń i treningu, doradztwa, coachingu, mentoringu, instruktażu, facylitacji i moderowania, wsparcia samodzielnego uczenia się, tworzenia i udostępniania treści i narzędzi edukacyjnych, walidacji i potwierdzania efektów uczenia się.

Udany projekt stworzenia Ramy Kwalifikacji Usług Rozwojowych będzie ważnym krokiem na drodze dalszej profesjonalizacji rynku, podnoszenia jakości usług rozwojowych i wiarygodności firm i osób które przyjmują rolę wspierania innych w procesie uczenia się przez całe życie.

Osoby zainteresowane udziałem w seminariach konsultacyjnych, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20 marca 2017 r. na 1. termin (23.03) i 31 marca na 2. termin (6.04).

Program spotkania i formularz zgłoszenia

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dodatkowymi materiałami:

- list polecający wykonawców i Instytutu Badań Edukacyjnych

- wprowadzenie – czym są sektorowe ramy kwalifikacji?

 

 

Dane kontaktowe

   Polska Agencja Rozwoju

   Przedsiębiorczości

ul. Pańska 81/83
    00-834 Warszawa

+48 22 432 80 80

+48 22 432 89 91-93

+48 22 432 86 20

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś sugestię, błąd