09.04.2018 - wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Tworzenie oferty, planowanie i prowadzenie sprzedaży produktów i usług skierowanych do klientów biznesowych", złożony przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą został przekazany do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
09.04.2018 - wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i usług skierowanych do klientów biznesowych", złożony przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą został przekazany do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
09.04.2018 - wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Obsługa klienta i sprzedaż w punkcie handlowym", złożony przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą został przekazany do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

04.04.2018 - Wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Wykonywanie czynności magazynowych", złożony przez Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego został przekazany do Ministra Infrastruktury.

04.04.2018 - Wniosek o nadanie uprawnień do certyfikowania kwalifikacji złożony przez Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego został przekazany do Ministra Infrastruktury.

03.04.2018 - Wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Projektowanie zabezpieczeń przeciwpożarowych – dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO)", złożony przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy został przekazany do Ministra Infrastruktury.

03.04.2018 - Wniosek o nadanie uprawnień do certyfikowania kwalifikacji złożony przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy został przekazany do Ministra Infrastruktury.

Dane kontaktowe

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8
    01-180 Warszawa

+48 22 24 17 100

+48 22 24 17 111

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoś sugestię, błąd