14.01.2020 – Minister Rozwoju wydał pozytywną decyzję nadającą Polskiej Izbie Gospodarczej Czystości uprawnienie do certyfikowania kwalifikacji „Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości”.

27.11.2019. - Kwalifikacja rynkowa „Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości” została opublikowana w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji.

12.11.2019 - Minister Przedsiębiorczości i Technologii włączył do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikację rynkową. Obwieszczenie Ministra

01.10.2018 - Wniosek o włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji kwalifikacji rynkowej "Planowanie i realizowanie procesu profesjonalnego utrzymania czystości", złożony przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości został przekazany do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

01.10.2018 - Wniosek o nadanie uprawnień do certyfikowania kwalifikacji złożony przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości został przekazany do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Zgłoś sugestię, błąd