Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jako wsparcie działań na rzecz uczenia się przez całe życie i aktywizacji zawodowej
Czwartek, 18 Lipiec 2019, 08:45 - 15:30

 

Celem warsztatu pt. „Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jako wsparcie działań na rzecz uczenia się przez całe życie i aktywizacji zawodowej” jest wskazanie możliwości wykorzystania Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w działaniach związanych z aktywizacją zawodową i integracją społeczną beneficjentów różnorodnych programów pomocowych.

Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jest przykładem wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie aktywizacji zawodowej, zapewniającym dostęp do aktywnych instrumentów rynku pracy. Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jest efektywnym narzędziem wspierającym praktykę pomocową skierowaną do osób pozostających bez zatrudnienia w szczególnie trudnej sytuacji - osobom bez kwalifikacji oraz z kwalifikacjami w zawodach bez popytu na rynku pracy.

Uczestnicy warsztatów będą potrafili zastosować ZRK przy diagnozie preferencji zawodowych (określenie zainteresowań i umiejętności), tworzeniu ścieżki zawodowej (plan działania) oraz przy doborze szkoleń odpowiadających predyspozycjom, zainteresowaniom i umiejętnościom beneficjenta.

Na warsztat zapraszamy wszystkich zaangażowanych w działania pomocowe - aktywizację zawodową, integrację społeczną osób zmarginalizowanych i wykluczonych społecznie oraz narażonych na marginalizację i wkluczenie społecznie.

Warsztat poprowadzą trenerzy Instytutu Badań Edukacyjnych, zaangażowani w projektowanie i wdrażanie Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji.

 

 

Warsztat odbędzie się 18.07.2019 r. w Centrum Biznesowe"Ogrodowa 58", ul. Ogrodowa 58, Warszawa (Sala Madryt).

 

Szczegółowy program warsztatu.

 

 

Warsztat jest  jednodniowy. Czas trwania: godz. 08:45 − 15:30. Osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg oraz zwrot kosztów podróży. 
Zasady zwrotu kosztów oraz wniosek o zwrot kosztów przejazdu w załączniku.

WNIOSEK O ZWROT KOSZTÓW

ZASADY ZWROTU KOSZTÓW

 

Formularz rejestracyjny.

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 15.07.2019 r.

 

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

Miejsce : Centrum Biznesowe"Ogrodowa 58", ul. Ogrodowa 58, Warszawa. Sala Madryt.
Kontakt : Ludwika Krasnodębska, tel. 22 241 71 61, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dane kontaktowe

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8
    01-180 Warszawa

+48 22 24 17 100

+48 22 24 17 111

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoś sugestię, błąd