Processing...

Eksploatacja instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej

Poszczególne efekty uczenia się oraz kryteria weryfikacji ich osiągnięcia
Wyświetlone 1-11 z 11.
#Efekt uczenia się 
1Uczeń dobiera narzędzia, materiały, elementy, podzespoły i zespoły do naprawy instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej.
2Uczeń dobiera przyrządy kontrolno-pomiarowe i metody pomiarowe do pomiarów wielkości elektrycznych i nieelektrycznych instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej.
3Uczeń lokalizuje uszkodzenia instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej na podstawie dokumentacji techniczno-ruchowej.
4Uczeń monitoruje pracę układów i przyrządów kontrolno-pomiarowych do pomiaru wielkości elektrycznych i nieelektrycznych ‎instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej.
5Uczeń ocenia stan techniczny instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej na podstawie dokumentacji techniczno-ruchowej.
6Uczeń rozpoznaje elementy budowy i parametry turbin, generatorów, transformatorów i wzbudnic.
7Uczeń rozpoznaje na schematach i dobiera rodzaje zabezpieczeń transformatorów i generatorów.
8Uczeń sporządza dokumentację wykonanych pomiarów oraz przeglądów, konserwacji i napraw ‎instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej.
9Uczeń wyjaśnia zasadę działania turbin, generatorów, transformatorów i wzbudnic.
10Uczeń wykonuje pomiary wielkości elektrycznych i nieelektrycznych instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej.
11Uczeń wykonuje prace związane z konserwacją instalacji i urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej, korzystając z dokumentacji techniczno-ruchowej.

#
DataUżytkownik
Brak wyników.